اخبار و رويداد ها

  برگزاري دوازدهمين نمايشگاه صنعت در آخرين فصل از سال اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال

برگزاري دوازدهمين نمايشگاه صنعت در آخرين فصل از سال اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال

شهر اصفهان به عنوان یکی از قطب های مهم صنعت کشور به میزبانی دوازدهمین دوره نمایشگاه صنعت (تجهیزات صنعتی، کارگاهی، ابزار و نظافت صنعتی) می رود.
به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، در این نمایشگاه که از 29 آذر تا 2 دی ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان واقع در پل شهرستان برپا می شود، 137 مشارکت کننده از استان های اصفهان، آذربایجان شرقی، تهران، سمنان، خراسان رضوی، البرز و آذربایجان غربی و نمایندگان فروش محصولات و خدمات از کشورهای چین، کره، ترکیه، آلمان و رومانی در فضایی به مساحت 9300 مترمربع و در قالب چهار سالن نمایشگاهی گرد هم می آیند که در این میان می توان به حضور شرکت ها و مجموعه های شاخصی چون کنترل افزار تبریز، ماشین سازی دیانی، پمپاک، طراحی و مهندسی پژواک صنعت آرمان، قالب هاي بزرگ صنعتي سايپا، ماشین افزار آذربایجان، توسعه بازرگانی ابراهیم، پردیس صنعت راهسازان زاگرس، سپاهان لیفتر، شركت صنعتي آما، هوایار، توان جم، صنایع ماشین ابزارسازی مورچه خورت ماشین، ایران ترانس، گروه فنی مهندسی صبا، نوین صنعت مهاجر، آرافن نایین، الکتروجوش اصفهان، مهتاب تیام کوثر، ماشین سازی صفایی، ماشین سازی نادری و میهن جوش اشاره کرد.
مشارکت کنندگان این نمایشگاه در زمینه خدمات مهندسی، ماشین ابزار و ملزومات کارگاهی، تجهيزات صنعتي و كارگاهي و ابزار آلات مانند دستگاه هاي جوش، برش، ليزر، سيستم هاي هيدروليك و پنوماتيك، ليفتراك و بالابرهاي صنعتي، صنايع و خدمات وابسته كارگاهي و ایمنی بهداشت صنعتی (HSE)، ابزار دقیق، اتوماسیون صنعتی و نظافت صنعتی، به عرضه توانمندی ها و تازه های خود می پردازند. همچنین دانشگاه ها، مراکز علمی و تحقیقاتی و سازمان ها حضور فعالی در این دوره دارند.
اضافه شدن زمینه فعالیت ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی، صنايع و خدمات وابسته كارگاهي و ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE)، حضور چشمگیر شرکت هایی در زمینه سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک و اختصاص سالن سوم نمایشگاه به صورت ویژه به ماشین آلات و دستگاه های سی. ان. سی خط تولید از مهمترین ویژگی های دوازدهمین سال برگزاری نمایشگاه صنعت اصفهان محسوب می شود.
30 درصد مشارکت کنندگان نمایشگاه را تولیدکنندگان و 25 درصد آن را تأمین کنندگان تشکیل می دهند. همچنین 10 درصد مشارکت کنندگان در زمینه مواد اولیه و 35 درصد در بخش بازرگانی فعال هستند. 15 درصد از فضای مفید نمایشگاه نیز با همکاری شهرک صنعتی امیرکبیر به صنایع کوچک واگذار شده است.
از مهمترین نکات بارزی که این نمایشگاه را در سطح نمایشگاه های شاخص استان قرار داده است، جامعیت این نمایشگاه و امکان استفاده اکثر صنعتگران از آن است. از این رو پیش بینی می شود نمایشگاه صنعت اصفهان مانند سال های گذشته، میزبان بازدیدکنندگانی از سایر استان ها باشد.
این نمایشگاه در ساعات بازدید 15 تا 21 میزبان مخاطبان خود خواهد بود.  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر