اخبار و رويداد ها

  از 13 تا 16 آذرماه دومین استان صنعتی کشور میزبان نمایشگاه بین المللی صنعت می شود

از 13 تا 16 آذرماه دومین استان صنعتی کشور میزبان نمایشگاه بین المللی صنعت می شود

به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، این نمایشگاه یکی از شناخته‌شده‌ترین و معتبرترین نمایشگاه‌هایی است که در منطقه مرکزی کشور برگزار می‌شود و مشارکت‌کنندگانی از استان‌های سراسر کشور و همچنین نمایندگان شرکت‌های فعال در عرصه بین‌المللی در آن حضور خواهند یافت.
90 شرکت معتبر از استان های اصفهان، تهران، سمنان و آذربایجان شرقی توانمندی های خود را در سیزدهمین نمایشگاه صنعت اصفهان به نمایش می گذارند. این نمایشگاه 197 غرفه دارد و نمایندگان فروش محصولات و خدمات از کشورهای چین، کره، ترکیه و آلمان نیز در آن حضور دارند.
مشارکت کنندگان این نمایشگاه در زمینه خدمات مهندسی، ماشین ابزار و ملزومات کارگاهی، تجهیزات صنعتی و کارگاهی و ابزارآلاتی مانند دستگاه های جوش، برش، لیزر، سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک، لیفتراک و بالابرهای صنعتی، صنایع و خدمات وابسته کارگاهی و ایمنی و بهداشت صنعتی، ابزار دقیق، اتوماسیون صنعتی و نظافت صنعتی و تمامی فعالیت‌هایی که به نوعی با بخش صنعت در ارتباط است را در بیش از 5000 مترمربع از فضای این نمایشگاه به نمایش در می آورند تا مخاطبان و فعالان این عرصه، هر چه بیشتر با آخرین محصولات مرتبط آشنا شوند.
همچنین مجموعه های شاخصی همچون ماشین سازی دیانی، پمپاک، طراحی و مهندسی پژواک رادین صنعت دانش، قالب های بزرگ صنعتی سایپا، سپاهان لیفتر، شرکت صنعتی آما، صنایع ماشین ابزارسازی مورچه خورت ماشین، ایران ترانس، گروه فنی مهندسی صبا، نوین صنعت مهاجر، آرافن نایین، الکتروجوش اصفهان، آبریزان (نمایندگی گام الکتریک و جوشا)، ماشین سازی صفایی و آرافن نایین در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت اصفهان حضور دارند.
این نمایشگاه در حالی برگزار می‌شود که استان اصفهان با برخورداری از 10 هزار واحد صنعتی، دومین استان بزرگ صنعتی کشور به شمار می‌رود و بخش زیادی از محصولات مورد نیاز حوزه صنعت در سطح کشور را تامین می‌کند.
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت اصفهان یکی از وسیع‌ترین و گسترده‌ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور به شمار می رود که با ارائه قابلیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌ها، هدایت شرکت‌کنندگان به سمت بازارهای کسترده‌تر، ایجاد فرصت برای صنعتگران خلاق برای معرفی آخرین محصولات، تبادل نظر با صنایع کشورها و استان‌های مختلف شرکت‌کننده در نمایشگاه، حضور مدیران برجسته حوزه صنعت کشور برای بررسی و استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های حاضر در نمایشگاه، افزایش حجم مبادلات تجاری و بازرگانی داخلی و خارجی، توسعه همکاری‌های اقتصادی میان شرکت‌های مختلف، افزایش سطح تولید مشارکت‌کنندگان در نمایشگاه به دلیل فروش محصولات و یا عقد قراردادهای جدید در نمایشگاه و ایجاد رقابت‌های سالم داخلی و بین‌المللی تلاش می کند شرایط مطلوبی برای فعالان اقتصادی حوزه صنعت فراهم آورد.
علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می توانند طی روزهای 13 تا 16 آذرماه امسال و از ساعت 15 تا 21 به محل برپایی نمایشگاه های بین المللی استان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر