اخبار و رويداد ها

  برپایی نمایشگاه صنعت اصفهان با حضور 150 شرکت داخلی و خارجی

برپایی نمایشگاه صنعت اصفهان با حضور 150 شرکت داخلی و خارجی

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت اصفهان از ششم آذرماه میزبان 150 شرکت خواهد بود تا توانمندی‌های خود را در حوزه تجهیزات صنعتی و کارگاهی به نمایش بگذارند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که به مدت چهار روز و تا نهم آذرماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا خواهد بود، شرایطی را فراهم می‌آورد تا شرکت‌هایی از تهران، آذربایجان شرقی، اصفهان، مرکزی، البرز، فارس و خراسان رضوی، پتانسیل‌ها و آخرین محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند.

ابزارآلات صنعتی، ماشین‌آلات و تجهیزات خطوط تولید، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق، صنایع پیشرفته، خدمات فنی، مهندسی و مشاوره‌ای، تجهیزات ایمنی و بهداشت و فروش و خدمات پس از فروش از جمله بخش‌هایی به شمار می‌روند که در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت اصفهان به نمایش گذاشته می‌شوند.

همچنین نمایندگانی از شرکت‌های بین‌المللی نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. بر این اساس، شرکت‌هایی از کشور چین، ایتالیا، آلمان، تایوان، کره‌جنوبی، جمهوری چک، انگلیس، بلغارستان، اسپانیا، کرواسی، سوئد و ترکیه نمایندگان خود را به نمایشگاه اصفهان فرستاده‌اند تا با علاقمندان به حوزه صنعت، تجهیزات صنعتی و کارگاهی در تماس باشند.

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت اصفهان در حالی برگزار خواهد شد که شاهد افزایش 40 درصدی مشارکت‌کنندگان نسبت به دوره قبل بوده است. علاوه بر این، بسیاری از مدیران ارشد شرکت‌های فعال تولیدی و بازرگانی از سراسر کشور در نمایشگاه اصفهان حضور خواهند یافت تا با طرف‌های تجاری خود به مذاکره بپردازند.

نمایشگاه صنعت اصفهان از آنجا اهمیت دارد که بخش صنعت این استان با وجود همه فراز و نشیب‌هایی که در سال‌های اخیر به خود دیده، هنوز نام اصفهان را به عنوان صنعتی‌ترین استان کشور حفظ کرده است. با این وجود، کمبود نقدینگی، بدهی به بانک‌ها، مشکلات مالیاتی و کاهش میزان تسهیلات اختصاص یافته به واحدها هنوز از مشکلات ویژه بخش صنعت به شمار می‌رود. این مشکلات، از جمله مشکلاتی محسوب می‌شوند که چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت (تجهیزات صنعتی و کارگاهی) می‌تواند در رفع آنها نقش‌آفرین باشد.

نکته مثبتی که در این نمایشگاه به چشم می‌خورد آن است که تمام افراد کلیدی از صنایع مختلف کشور و منطقه مرکزی ایران، بازدید از نمایشگاه صنعت را در دستور کار خود قرار داده‌اند. حوزه فعالیت بازدیدکنندگان تخصصی این نمایشگاه در زمینه های مختلفی مانند اعضای انجمن کارخانه‌داران ایران، مهندسان و مدیران اجرایی شرکت‌های فعال در حوزه صنعتی، مدیران عامل، مهندسان، تکنوکرات‌ها و دانشمندان، مدیران بازاریابی، افراد مجرب در این حوزه و مشاوران شرکت‌های صنعتی، انجمن‌ها و نمایندگان تجاری شرکت‌های صنعتی، تصمیم‌گیرندگان و افراد متخصص پروژه‌ها در بخش صنعتی و فعالان دپارتمان‌های خرید، تولید و تعمیر از بخش‌های خصوصی و دولتی طبقه‌بندی می‌شود و فرصت بی‌نظیری برای صنایع فعال در نمایشگاه ایجاد خواهد کرد.

علاقمندان به بازدید از چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت اصفهان می‌توانند از ساعت 15 تا 21 روزهای ششم تا نهم آذرماه به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.


نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر